Rekreacja

Rozliczne atrakcje dla turystów gwarantują, że wczasy spędzone w Karczmie "Kuźniak-Młyn"" na pewno będą zapamiętane jako jedne z tych najlepszych. klienci, którzy raz nas odwiedzą zawsze już wracają.

Kort tenisowy

Ceglany kort tenioswy- Kilka razy w roku organizowane sa turnieje tenisowe. Uczestnicy, nie zapominając o duchu zdrowej rywalizacji, świetnie się bawią.

Trasa spacerowa

Dla spacerowiczów i wędrowców czekają trasy na piesze wycieczki. Piękne widoki i świeże powietrze - niziny oferują to, co najlepsze :)

Trasy rowerowe

Cykliści na rowery! Kto na dwóch kółkach lubi spędzać czas niech pakuje plecak i przyjeżdża!

Wędkarstwo

Jeśli jesteś fanem wędkowania, to trafiłeś najlepiej jak tylko mogłeś. Kraina stu jezior, jak popularnie nazywa się pojezierze sierakowsko - miedzychodzkie,  obfituje w pełne ryb akweny.

Plac zabaw dla dzieci

Jeśli z małą pociechą planujesz wakacje, to lepszego miejsca nie znajdziesz. Plac zabaw bedzie królestwem dla Twojego dziecka - a i Ty przy okazji chwilę odetchniesz.

Jazda konna i kuligi

Jeźdźcy i miłośnicy koni też na pewno nie będą sie nudzić. W stajni należącej do Karczmy "Kuźniak-Młyn" czekaja konie pod siodło. Co roku również organizowany jest hubertus - gwarantowana świetna zabawa.

Bilard

Dla miłośników klubowych zabaw co nieco rozrywki :) bilard, dart i piwo - dla każdego coś dobrego.

Te i inne rozrywki czekają na Was w Karczmie "Kuźniak - Młyn". Jeśli jeszcze u nas nie byłeś, tym bardziej Cię zapraszamy :)